Mikrofon Rode VideoMic Rycote
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Rode VideoMic Rycote |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rode 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rode.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rode VideoMic Rycote
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rode Videomic Rycote Essential Pack kompletny zestaw torba keepdrum RodeEs | 1 177 zł |
Rode Videomic Rycote Audio Essentials Kit mikrofon kierunkowy teleskopowy | 1 145 zł |
Rode VideoMic Rycote mikrofon przedłużacz VC1 PVCB913 | 689 zł |
Rode Videomic Rycote keepdrum Bundle wraz z dzwonkiem MPB03 m ochrona prze | 873 zł |
Rode Videomic Rycote mikrofon kierunkowy do aparatu keepdrum WS-WH futrzan | 689 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →