Мікрофон Rode VideoMic Rycote
Відео 8Фото 4 |
Rode VideoMic Rycote |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode VideoMic Rycote
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rode Videomic Rycote Essential Pack kompletny zestaw torba keepdrum RodeEs | 1 177 zł |
Rode Videomic Rycote Audio Essentials Kit mikrofon kierunkowy teleskopowy | 1 145 zł |
Rode VideoMic Rycote mikrofon przedłużacz VC1 PVCB913 | 689 zł |
Rode Videomic Rycote keepdrum Bundle wraz z dzwonkiem MPB03 m ochrona prze | 873 zł |
Rode Videomic Rycote mikrofon kierunkowy do aparatu keepdrum WS-WH futrzan | 689 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →