Opona letnia RoadX RXMotion U11 195/55 R20 95H
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
RoadX RXMotion U11 195/55 R20 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RoadX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RoadX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RoadX RXMotion U11 195/55 R20 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI ROADX 195/55 R20 95H U11 XL 3220012443 | 440 zł |
Roadx U11 (195/55 R20 95H) 3220012443 | 501 zł |
Opona Roadx 195/55R20 RX MOTION U11 95H XL - opony letnie 3220012443 | 264 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →