Opona letnia Riken UHP 255/45 R18 103Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Riken UHP 255/45 R18 103Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Riken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Riken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Riken UHP 255/45 R18 103Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE RIKEN 255/45 R18 103Y ULTRA HIGH PERFORMANCE UHP XL KdG | 591 zł |
Riken Ultra High Performance (255/45 R18 103Y) 277670 | 538 zł |
Opona Riken 255/45 ZR18 ULTRAHIGH PERFORMANCE 103Y XL - opony letnie 27767 | 334 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →