Model do sklejania (modelarstwo) Revell Vought F4U-1D Corsair (1:72) (03983)
Zdjęcia 6 |
Revell Vought F4U-1D Corsair (1:72) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Revell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Revell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Revell Vought F4U-1D Corsair (1:72)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Revell Model set 1:72 Vought F4U-1D Corsair Revell | 59 zł |
Samolot 1:72 Vought F4U-1A Corsair | 44 zł |
Revell, Vought F4U-1D, Model do sklejania, 8+ | 57 zł |
Amerykański myśliwiec pokładowy Vought F4U-1D Corsair 03983 | 41 zł |
Model Revell Vought F4U1A Corsair (03983) | 37 zł |
Revell Samolot 1:72 Vought F4U-1A Corsair Revell | 44 zł |
Revell, Vought F4U1A Corsair, Model do sklejania, 8+ | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →