Збірна модель Revell R.M.S. Titanic 100th Anniversary Edition (1:400)
Відео 1Фото 11 |
Revell R.M.S. Titanic 100th Anniversary Edition (1:400) Civil (цивільна)великий розмір |
|
В комплекті: 3 листівки, меню 1-го класу, 28-сторінкова рекламна брошура White Star Line.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revell R.M.S. Titanic 100th Anniversary Edition (1:400)
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Revell R.M.S. Titanic 100th Anniversary - 05715 | 204 zł |
Revell Zestaw upominkowy R.M.S. Titanic 1:400 Revell | 213 zł |
Zestaw upominkowy R.M.S. Titanic 1:400 | 213 zł |
Revell, R.M.S. Titanic 100th Anniversary, Model do sklejania, 12+ | 201 zł |
Transatlantyk RMS "Titanic" (z farbami) 05715 | 257 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →