Збірна модель Revell Vought F4U-1D Corsair (1:72) (03983)
Фото 6 |
Revell Vought F4U-1D Corsair (1:72) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revell Vought F4U-1D Corsair (1:72)
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Revell Model set 1:72 Vought F4U-1D Corsair Revell | 59 zł |
Revell, Vought F4U-1D, Model do sklejania, 8+ | 57 zł |
Amerykański myśliwiec pokładowy Vought F4U-1D Corsair 03983 | 41 zł |
Model Revell Vought F4U1A Corsair (03983) | 37 zł |
Revell Samolot 1:72 Vought F4U-1A Corsair Revell | 44 zł |
Samolot Vought F4 U-1A Corsair | 116 zł |
Revell, Vought F4U1A Corsair, Model do sklejania, 8+ | 44 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →