Śpiwór Regatta Maui Kids (RCE011_6CI)
Zdjęcia 6 |
Regatta Maui Kids dla dziecilekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Regatta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Regatta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Regatta Maui Kids
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Regatta Śpiwór dziecięcy Maui unisex - kabaret w kropki jeden rozmiar różo | 121 zł |
Regatta Dziecięcy śpiwór - koc Maui 145x65cm Różowy w Kropki, Rozmiar: one | 120 zł |
Regatta Maui Kid Sleeping Bag Różowy 145 cm / Left Zipper | 82 zł |
Regatta Maui Kid Sleeping Bag Niebieski | 107 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →