Pralka Ravanson XPB-800 biały
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Ravanson XPB-800 2022 rokurządzenie półautomatyczne |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravanson XPB-800 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralko-wirówka Ravanson XPB-800 | 749 zł |
Pralko wirówka Ravanson XPB-800 | 830 zł |
Ravanson Pralka wirnikowa z wirówką XPB-800 | 689 zł |
Pralka wirnikowa z wirówką Ravanson XPB-800 1400 obr/min | 849 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →