Pralka Ravanson XPB-700 biały
Zdjęcia 3 |
Ravanson XPB-700 biały 2022 rokurządzenie półautomatyczne |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravanson XPB-700 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralko-wirówka Ravanson XPB-700 | 599 zł |
Pralko-wirówka RAVANSON XPB-700 | 600 zł |
Pralko-wirówka Ravanson XPB-700 | 648 zł |
Ravanson Pralka wirnikowa z wirówką XPB-700 | 499 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →