Kabina prysznicowa Ravak Matrix 100x100 prawa
Zdjęcia 8 |
Ravak Matrix MSDPS-100x100 R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravak Matrix 100x100 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAVAK 0WPAA100Z1 Matrix Kabina prysznicowa MSDPS-100/100 R biała+Transpare | 3 900 zł |
Ravak Matrix MSDPS Kabina prysznicowa prostokątna 100x100x195 cm prawa, pr | 4 080 zł |
RAVAK 0WPAAC00Z1 Matrix Kabina prysznicowa MSDPS-100/100 R bright alu+Tran | 3 849 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Ravak Matrix MSDPS-100x100 R:
- Profil - aluminium polerowane w kolorze białym, satyna
Modyfikacje Ravak Matrix
Ceny na Ravak Matrix |
---|---|---|---|---|
Ravak Matrix 100x80 lewa | od 3 686 zł | 3 oferty | ||
Ravak Matrix 100x80 prawa | od 3 686 zł | 3 oferty | ||
Ravak Matrix 100x100 lewa | od 3 896 zł | 2 oferty | ||
Ravak Matrix 100x100 prawa | od 3 849 zł | 3 oferty | ||
Ravak Matrix 110x80 lewa | od 3 791 zł | 3 oferty | ||
Ravak Matrix 110x80 prawa | od 3 791 zł | 4 oferty | ||
Ravak Matrix 120x80 lewa | od 4 001 zł | 1 oferta | ||
Ravak Matrix 120x80 prawa | od 3 896 zł | 2 oferty | ||
Ravak Matrix 120x90 lewa | od 4 002 zł | 3 oferty | ||
Ravak Matrix 120x90 prawa | od 4 002 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →