Kabina prysznicowa Ravak Supernova 80x80
Zdjęcia 8 |
Ravak Supernova SKCP4-80 Sabina 80x8090x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravak Supernova 80x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAVAK 31144V10011 SUPERNOVA SKCP4-80 SABINA Kabina półokrągła prysznicowa | 1 560 zł |
Ravak Supernova Sabina SKCP4-80 Kabina prysznicowa półokrągła 80x80x170 cm | 1 560 zł |
RAVAK 31144VU0011 SKCP4-80 SABINA Kabina prysznicowa półokrągła przesuwna | 1 560 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Ravak Supernova SKCP4-80 Sabina:
- AntiCalc - technologia ochrony szkła przed osadzaniem się kamienia (bariera hydrofobowa)
- Kolor profili - satynowy, biały
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Ravak Supernova
Ceny na Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 80x80 | od 1 560 zł | 4 oferty | ||
Ravak Supernova 90x90 | od 1 645 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →