Душова кабіна Ravak Blix 89x89 кутова
Фото 7 |
Ravak Blix BLRV2-90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Blix 89x89 кутова
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RAVAK 1LV70C00Z1 Kabina BLRV2-90 polerowane aluminium+transparent | 3 022 zł |
Ravak Blix BLCP4 Kabina prysznicowa prostokątna 90x90x190 cm z powłoką Ant | 3 204 zł |
RAVAK 1LV70C00ZG BLRV2-90 Kabina prysznicowa narożna przesuwna czteroeleme | 3 648 zł |
RAVAK 1LV70U00Z1 Kabina BLRV2-90 satyna+transparent | 3 220 zł |
RAVAK 1LV70U00ZG BLRV2-90 Kabina prysznicowa narożna przesuwna czteroeleme | 3 846 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Blix BLRV2-90:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілю — сатин, білий, сріблястий
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Blix
Ціни на Ravak Blix |
---|---|---|---|---|
Ravak Blix 79x79 кутова | від 2 795 zł | 6 пропозицій | ||
Ravak Blix 80x80 кутова | від 1 712 zł | 2 пропозиції | ||
Ravak Blix 89x89 кутова | від 1 771 zł | 9 пропозицій | ||
Ravak Blix 90x90 кутова | від 1 877 zł | 1 пропозиція | ||
Ravak Blix 119x119 кутова | від 2 605 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →