Wanna Ravak Avocado 160x70 cm
Zdjęcia 3 |
Ravak Avocado 160x75 150x75 cm160x70 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravak Avocado 160x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAVAK CQ01000000 AVOKADO Wanna asymetryczna akrylowa LEWA 160x75 snowwhite | 2 064 zł |
Ravak Avocado Wanna asymetryczna 160x75 cm prawa, biała CH01000000 - odbió | 2 188 zł |
Ravak Avocado Wanna asymetryczna 160x75 cm lewa, biała CQ01000000 - odbiór | 2 188 zł |
Modyfikacje Ravak Avocado
Ceny na Ravak Avocado |
---|---|---|---|---|
Ravak Avocado 150x75 cm | od 1 980 zł | 1 oferta | ||
Ravak Avocado 160x70 cm | od 2 064 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →