Ванна Ravak Avocado 160x70 см
Фото 3 |
Ravak Avocado 160x75 150x75 см160x70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Avocado 160x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RAVAK CQ01000000 AVOKADO Wanna asymetryczna akrylowa LEWA 160x75 snowwhite | 2 064 zł |
Ravak Avocado Wanna asymetryczna 160x75 cm prawa, biała CH01000000 - odbió | 2 188 zł |
Ravak Avocado Wanna asymetryczna 160x75 cm lewa, biała CQ01000000 - odbiór | 2 188 zł |
Модификації Ravak Avocado
Ціни на Ravak Avocado |
---|---|---|---|---|
Ravak Avocado 150x75 см | від 1 980 zł | 1 пропозиція | ||
Ravak Avocado 160x70 см | від 2 064 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →