Kabina prysznicowa Radaway Euphoria PDD 100x100 kątowa
Zdjęcia 7 | 4 748 zł Kup! Radaway Euphoria PDD Kabina prysznicowa 100x100 szkło przejrzyste 383003-0plytki-lazienki.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Radaway Euphoria PDD 100x100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Radaway Euphoria PDD 100x100:
- Kolor profilu - chrom
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Radaway Euphoria PDD
Ceny na Radaway Euphoria PDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Euphoria PDD 80x80 kątowa | od 4 504 zł | 2 oferty | ||
Radaway Euphoria PDD 80x90 prawa | od 4 565 zł | 1 oferta | ||
Radaway Euphoria PDD 80x100 prawa | od 4 626 zł | 1 oferta | ||
Radaway Euphoria PDD 90x80 lewa | od 4 565 zł | 1 oferta | ||
Radaway Euphoria PDD 90x100 prawa | od 4 687 zł | 1 oferta | ||
Radaway Euphoria PDD 100x80 lewa | od 4 626 zł | 1 oferta | ||
Radaway Euphoria PDD 100x90 lewa | od 4 687 zł | 1 oferta | ||
Radaway Euphoria PDD 100x100 kątowa | od 4 748 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →