Brodzik Radaway Doros Plus D SDRPD1180 (SDRPD1180-01)
Zdjęcia 3 |
Radaway Doros Plus D SDRPD1180 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Doros Plus D SDRPD1180
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brodzik prostokątny 110x80x5 Radaway DOROS PLUS D SDRPD1180-01 | 987 zł |
Radaway Doros Plus D Brodzik prostokątny 110x80x4cm SDRPD1180-01 AUTORYZOW | 987 zł |
Radaway Doros Plus D Brodzik prostokątny 110x80 cm, biały SDRPD1180-01 - o | 987 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości brodzika Radaway Doros Plus D SDRPD1180:
- Paleta na podstawie poliuretanowej
PolecamyPorównaj w tabeli →