Brodzik Radaway Doros A Compact SDRA9090
Zdjęcia 3 |
Radaway Doros A Compact SDRA9090 |
|
Akryl ma właściwości antybakteryjne i jest łatwy do czyszczenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Doros A Compact SDRA9090
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brodzik półokrągły 90x90x11,5 Radaway DOROS A Compact SDRA9090-05 | 738 zł |
Brodzik półokrągły 90x90x4,5 Radaway DOROS A SDRA9090-01 | 680 zł |
Brodzik półokrągły 90x11,5 Radaway DOROS A COMPACT STONE SDRA9090-05-64S a | 813 zł |
Brodzik półokrągły 90x11,5 Radaway DOROS A COMPACT STONE SDRA9090-05-04S b | 813 zł |
Brodzik półokrągły 90x4,5 Radaway DOROS A STONE SDRA9090-01-64S antracyt | 749 zł |
Brodzik półokrągły 90x4,5 Radaway DOROS A STONE SDRA9090-01-04S biały | 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →