Kontroler PCI QNAP QM2-2S-220A
Zdjęcia 4 |
QNAP QM2-2S-220A |
|
Karta rozszerzeń wykorzystuje interfejs PCI Express 2.0 x2.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP QM2-2S-220A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP Dual M.2 22110/2280 SATA SSD expansion card f | 453 zł |
QNAP QM2-2S-220A adapter Wewnętrzny M.2 QM2-2S-220A | 468 zł |
Qnap Karta rozszerzeń QM2-2S-220A | 552 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! qnap Karta rozszerzeń QM2-2S-220A Dual M.2 22110/2280 | 436 zł |
Qnap Qm2-2s-220a Sata Ssd Expansion Card Pomarańczowy | 451 zł |
QNAP QM2-2S-220A adapter Wewnętrzny M.2 QM2-2S-220A | 468 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →