Kontroler PCI Lanberg PCE-DB9-004
Zdjęcia 3 |
Lanberg PCE-DB9-004 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lanberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lanberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lanberg PCE-DB9-004
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lanberg Karta PCI Express - COM 9Pin x4 + Śledzie Low Profile AMLAGKE00000 | 72 zł |
Lanberg kontroler PCI-E 4x COM KON-LBG-003 | 77 zł |
Lanberg Karta PCI Express - COM 9Pin x4 + Śledzie Low Profile 46888 | 72 zł |
Kontroler Lanberg PCIe x1- 4x COM 9Pin-(PCE-DB9-004) | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →