Kontroler PCI Delock 89243
Delock 89243 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Delock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Delock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Delock 89243
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Delock Karta PCI Express 2 x zewnętrzne gniazdo USB 30 typu A 89243 | 127 zł |
Delock Karta PCI Express -> USB 3.0 2-port AMDEKKE00000012 | 105 zł |
Delock kontroler PCI-E 2x USB 3.0 KON-USB-DLC-001 | 120 zł |
Kontroler Delock PCIe 2.0 x1 - 2x USB 3.0 (89243) | 109 zł |
Delock Karta PCI Express -> USB 3.0 2-port 39008 | 105 zł |
Karta PCI-E DELOCK 89243, 2 x USB 3.0 | 107 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →