Kontroler PCI Lanberg PCE-LPT-001
Zdjęcia 3 |
Lanberg PCE-LPT-001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lanberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lanberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lanberg PCE-LPT-001
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lanberg Karta PCI EXPRESS LPT (DB25) X1 LANBERG + ŚLEDŹ LOW PROFILE NKLAGP | 49 zł |
Lanberg kontroler PCI-E LPT KON-USB-LBG-005 | 53 zł |
Lanberg Karta PCI EXPRESS LPT (DB25) X1 LANBERG + ŚLEDŹ LOW PROFILE 53543 | 49 zł |
Kontroler Lanberg PCIe x1 - Port równoległy LPT DB-25 (PCE-LPT-001) | 53 zł |
Karta Pci Express Lpt (Db25) X1 Lanberg + Śledź Low Profile Em | 58 zł |
LANBERG PCE-LPT-001 1x LPT (DB25) | 63 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →