Kontroler PCI Startech.com PEX2S553LP
Zdjęcia 4 |
Startech.com PEX2S553LP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Startech.com PEX2S553LP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
StarTechcom PEX2S553LP 2-portowa niskoprofilowa natywna karta seryjna PCI | 140 zł |
StarTech.com PEX2S553LP 2 Port Low Profile Native RS232 PCI Express Serial | 218 zł |
Kontroler StarTech PCIe x1 - 2x RS-232 DB-9 (PEX2S553LP) | 227 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Startech.com PEX2S553LP (PEX2S553LP) - PACZKOMAT, PO | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →