Pendrive Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 64 GB (KF41514)
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Q-Connect 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Q-Connect.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Q-CONNECT 64 GB USB 20 obrotowa pamięć flash KF41514 | 45 zł |
Pendrive USB 2.0 Q-Connect 64Gb | 36 zł |
PENDRIVE USB 2.0 Q-CONNECT 64GB ePaper24.eu | 23 zł |
Modyfikacje Q-Connect USB-Flash Drive 2.0
Ceny na Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 |
---|---|---|---|---|
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 4 GB | od 15 zł | 5 oferty | ||
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 8 GB | od 17 zł | 3 oferty | ||
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 32 GB | od 23 zł | 6 oferty | ||
Q-Connect USB-Flash Drive 2.0 64 GB | od 23 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →