Grzejnik pokojowy Purmo Ventil Compact 22 500x900
od 531 do 1 396 zł Porównaj ceny 4 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Ventil Compact 22 43
Dane techniczne
Purmo Ventil Compact 22 500x900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Ventil Compact 22 500x900
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO CV22 500x900, moc grzewcza: 1323W (75/65/20°C), grzejnik st | 706 zł |
PURMO CV22 500x900 GRZEJNIK PŁYTOWY PURMO VENTIL COMPACT CV22 500x900 | 680 zł |
Grzejnik Purmo Ventil Compact CV22 500x900, z dolnym podłączeniem, F072205 | 531 zł |
Grzejnik PURMO CV22 500x900, moc grzewcza: 1323W (75/65/20°C), grzejnik st | 1 396 zł |
Zamknij
Polecamy