Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x900
від 531 до 1 396 zł Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 43
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x900
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik PURMO CV22 500x900, moc grzewcza: 1323W (75/65/20°C), grzejnik st | 706 zł |
PURMO CV22 500x900 GRZEJNIK PŁYTOWY PURMO VENTIL COMPACT CV22 500x900 | 680 zł |
Grzejnik Purmo Ventil Compact CV22 500x900, z dolnym podłączeniem, F072205 | 531 zł |
Grzejnik PURMO CV22 500x900, moc grzewcza: 1323W (75/65/20°C), grzejnik st | 1 396 zł |
Закрити
Рекомендуємо