Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22
від 505 до 1 130 zł Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 13
Therm-X2 Profil-K 22 600x400 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 505 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x800 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 646 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x800 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 677 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 900x500 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 685 zł | Порівняти ціни 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x500 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 700 zł | Порівняти ціни 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x1000 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 714 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x900 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 728 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 900x600 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 731 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x1100 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 829 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x1000 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 840 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x1200 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 901 zł | Порівняти ціни 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x1600 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 1 047 zł | Порівняти ціни 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x1800 | сталь | 22 | бічне | 1/2" | 1 130 zł | Порівняти ціни 1 |
Рекомендуємо