Grzejnik pokojowy Kermi Therm-X2 Profil-K 22
od 505 do 1 130 zł Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:boczne Kraj:Niemcy |
Modyfikacje Kermi Therm-X2 Profil-K 22 13
Therm-X2 Profil-K 22 600x400 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 505 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x800 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 646 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x800 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 677 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 900x500 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 685 zł | Porównaj ceny 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x500 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 700 zł | Porównaj ceny 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x1000 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 714 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x900 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 728 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 900x600 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 731 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x1100 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 829 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x1000 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 840 zł | Morele.net | ||
Therm-X2 Profil-K 22 600x1200 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 901 zł | Porównaj ceny 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x1600 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 1 047 zł | Porównaj ceny 1 | ||
Therm-X2 Profil-K 22 500x1800 | stal | 22 | boczne | 1/2" | 1 130 zł | Porównaj ceny 1 |
Polecamy