Grzejnik pokojowy Purmo Ventil Compact 21
od 472 do 1 886 zł Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Ventil Compact 21 8
Ventil Compact 21 450x500 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 472 .. 530 zł | Porównaj ceny 3 | ||
Ventil Compact 21 600x400 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 594 .. 1 049 zł | Porównaj ceny 2 | ||
Ventil Compact 21 900x400 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 608 .. 632 zł | Porównaj ceny 3 | ||
Ventil Compact 21 600x700 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 632 .. 1 192 zł | Porównaj ceny 3 | ||
Ventil Compact 21 600x900 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 660 .. 919 zł | Porównaj ceny 3 | ||
Ventil Compact 21 900x600 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 660 .. 755 zł | Porównaj ceny 3 | ||
Ventil Compact 21 600x1000 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 729 .. 1 439 zł | Porównaj ceny 2 | ||
Ventil Compact 21 600x1200 | stal | 21 | dolne boczne | 1/2" | 897 .. 1 886 zł | Porównaj ceny 3 |
Polecamy