Grzejnik pokojowy Purmo Compact 11 550x400
Modyfikacje Purmo Compact 11 17
Dane techniczne
Purmo Compact 11 550x400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 11 550x400
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO C11 550x400, moc grzewcza: 378W (75/65/20°C), grzejnik stal | 341 zł |
PURMO C11 550x400 GRZEJNIK PŁYTOWY PURMO COMPACT C11 550x400 | 291 zł |
Grzejnik Purmo Compact C11 550x400, z bocznym podłączeniem, F0611055040103 | 225 zł |
Grzejnik PURMO C11 550x400, moc grzewcza: 378W (75/65/20°C), grzejnik stal | 722 zł |
Zamknij
Polecamy