Grzejnik pokojowy Purmo Compact 22 600x1100
Modyfikacje Purmo Compact 22 64
Dane techniczne
Purmo Compact 22 600x1100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 22 600x1100
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Purmo Grzejnik stalowy płytowy C22 600x1100mm 1880W F062206011010300 | 827 zł |
Grzejnik PURMO C22 600x1100, moc grzewcza: 1880W (75/65/20°C), grzejnik st | 781 zł |
Grzejnik PURMO C22 60x110 Biały B 1880W Roz 55cm 10 Bar | 929 zł |
Grzejnik Purmo Compact C33 600x1100, z bocznym podłączeniem, F063360011010 | 805 zł |
Grzejnik PURMO C22 600x1100, moc grzewcza: 1880W (75/65/20°C), grzejnik st | 1 655 zł |
Grzejnik Purmo Compact C22 600x1100, z bocznym podłączeniem, F062260011010 | 524 zł |
Zamknij
Polecamy