Grzejnik pokojowy Purmo Plan Ventil Compact 21 300x1400
od 1 094 do 1 191 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Plan Ventil Compact 21 82
Dane techniczne
Purmo Plan Ventil Compact 21 300x1400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Plan Ventil Compact 21 300x1400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURMO FCV21s 300x1400 PLAN VENTIL COMPACT Typ 21s Grzejnik płytowy 300x140 | 1 094 zł |
Grzejnik Purmo Plan Ventil Compact FCV21s 300x1400 F0A21030014011300 !! OD | 1 191 zł |
PURMO FCV21S 300x1400L PURMO FCV21S 300x1400L | 1 094 zł |
Zamknij
Polecamy