Grzejnik pokojowy Purmo Plan Ventil Compact 22 600x600
od 1 166 do 2 127 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Plan Ventil Compact 22 7
Dane techniczne
Purmo Plan Ventil Compact 22 600x600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Plan Ventil Compact 22 600x600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO PLAN FCV22 600x600, moc grzewcza: 1006W (75/65/20°C), grzej | 1 217 zł |
Grzejnik Purmo Plan Ventil Compact FCV22 600X600 F0A2206006011300 !! ODBIÓ | 1 166 zł |
Grzejnik PURMO PLAN FCV22 600x600, moc grzewcza: 1006W (75/65/20°C), grzej | 2 127 zł |
Zamknij
Polecamy