Kuchenka Promis KG300B biały
Zdjęcia 4 |
Promis KG300B 2021 rok biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Promis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Promis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Promis KG300B biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka PŁYTA GAZOWA TRZYPALNIKOWA KG300 REDUKTOR | 159 zł |
Płyta wolnostojąca Promis Kuchenka gazowa PROMIS KG300 BIAŁY BEZ REDUKTORA | 144 zł |
Kuchenka gazowa 3-palnikowa PROMIS KG300, biała | 145 zł |
PROMIS KUCHENKA GAZOWA 3-PALNIKOWA,BIAŁA KG300B | 139 zł |
Kuchenka gazowa Promis KG300B biała trzypalnikowa | 159 zł |
Modyfikacje Promis KG300B
Ceny na Promis KG300B |
---|---|---|---|---|
Promis KG300B biały | od 139 zł | 8 oferty | ||
Promis KG300C czarny | od 139 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →