Dzbanek termiczny Promis Herbata 1.5 l 1.5 l
Zdjęcia 5 |
Promis Herbata 1.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Promis Herbata 1.5 l 1.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PROMIS DZBANEK STALOWY 1,5 L, NADRUK HERBATA TMH15 | 64 zł |
PROMIS DZBANEK STALOWY 1,5 L, NADRUK HERBATA TMH15 | 79 zł |
Promis Termos dzbankowy TMH-15BH Herbata 1.5 l Srebrny | 64 zł |
PROMIS DZBANEK STALOWY TMH 15H HERBATA 1,5L | 60 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →