Patelnia Promis Granite GR/20 20 cm
Zdjęcia 5 |
Promis Granite GR/20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Promis Granite GR/20 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Promis C6500505 20 Cm Frying Pan Szary GR/20 | 80 zł |
Patelnia granitowa PROMIS, 20 cm | 64 zł |
Patelnia granitowa PROMIS GRANITE 20 cm brązowa rączka | 60 zł |
Patelnia granitowa Promis Granite (20 cm) | 65 zł |
PROMIS PATELNIA GRANITE 20 CM GRANITOWA GR/20 | 56 zł |
Modyfikacje Promis Granite GR/20
Ceny na Promis Granite GR/20 |
---|---|---|---|---|
Promis Granite GR/20 20 cm | od 56 zł | 5 oferty | ||
Promis Granite GR/24 24 cm | od 72 zł | 5 oferty | ||
Promis Granite GR/28 28 cm | od 85 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →