Imadło PROMA SV-100 szczęki 100 mm
PROMA SV-100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROMA SV-100 szczęki 100 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Imadło PROMA, SV- 100 | 120 zł |
Imadło maszynowe do wiertarki frezarki PROMA SV 100 | 92 zł |
IMADŁO MASZYNOWE SV-100 | 126 zł |
Modyfikacje PROMA SV-100
Ceny na PROMA SV-100 |
---|---|---|---|---|
PROMA SV-75 82 mm / szczęki 75 mm | od 72 zł | 4 oferty | ||
PROMA SV-100 szczęki 100 mm | od 92 zł | 3 oferty | ||
PROMA SV-125 122 mm / szczęki 125 mm | od 119 zł | 4 oferty | ||
PROMA SV-150 144 mm / szczęki 150 mm | od 204 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →