Opona letnia Premiorri Solazo S Plus 225/50 R17 98V
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Premiorri Solazo S Plus 225/50 R17 98V 225/50 R17 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Premiorri 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Premiorri.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Premiorri Solazo S Plus 225/50 R17 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PREMIORRI Opony letnie 225/50 R 17 XL TL 98V SOLAZO SPLUS DOT2023 300131 | 239 zł |
Premiorri Solazo SPlus (225/50 R17 98V) 20070681 | 370 zł |
1x Opona Letnia 225/50R17 Premiorri Solazo S Plus | 222 zł |
4x Opony 225/50R17 Premiorri Letnie Solazo SPlus | 921 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Premiorri Solazo S Plus 225/50 R17 98V
Ceny na Premiorri Solazo S Plus 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo S Plus 225/50 R17 98V | od 222 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →