Kompresor Yato YT-73460
Zdjęcia 11 |
Yato YT-73460 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-73460
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT YT-73460 | 164 zł |
YATO Kompresor samochodowy POMPKA SPRĘŻARKA 12V | 124 zł |
Kompresor Samochodowy Z Lam Led 180W YT-73460 Yato | 104 zł |
Sprężarka mini z lampą led YATO, 180W YT-73460 | 102 zł |
KOMPRESOR SAMOCHODOWY Z LAMPĄ LED 180W | 133 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →