Karta graficzna PowerColor Radeon RX 6400 ITX (AXRX 6400 4GBD6-DH)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
PowerColor Radeon RX 6400 ITX |
|
Prosta, kompaktowa i niedroga niskoprofilowa karta graficzna z 2022 roku. Urządzenie tego typu może służyć jako dobry wybór do wyposażenia prostych komputerów roboczych lub multimedialnych, w szczególności modeli z centralnymi procesorami bez dedykowanego rdzenia graficznego. Podstawą sprzętową karty graficznej był 6-nm GPU Navi 24, który ma 768 procesorów strumieniowych. Może pracować z trzema częstotliwościami taktowania 1923 MHz (podstawa), 2039 MHz (gaming) i 2321 MHz (boost).
Procesor wspierany jest przez 4 GB pamięci GDDR6 działającej na 64-bitowej magistrali. Według producenta karta PowerColor Radeon RX 6400 ITX może służyć do uruchamiania nowoczesnych gier w rozdzielczości 1080p, ale ustawienia graficzne będą musiały zostać zredukowane do średnich. System chłodzenia o grubości dwóch gniazd jest wyposażony w radiator zasilany pojedynczym wentylatorem 90 mm z wytrzymałymi podwójnymi łożyskami kulkowymi. Ważna uwaga - urządzenie nie wymaga dodatkowego zasilania, wystarczy podłączyć do interfejsu PCI-E v4.0 płyty głównej. Co jednak nie dziwi, biorąc pod uwagę, że karta pobiera zaledwie 55 watów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Kup PowerColor Radeon RX 6400 ITX
Powercolor AXRX 6400 4GBD6-DH Karta graficzna AMD Radeon RX 6400 ITX z 4 G | 802 zł |
PowerColor Radeon RX 6400 ITX - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 640 zł |
Karta graficzna Power Color Radeon RX 6400 ITX 4GB GDDR6 (AXRX 6400 4GBD6- | 664 zł |
Karta graficzna Power Color Radeon RX 6400 ITX 4GB GDDR6 (AXRX 6400 4GBD6- | 645 zł |