Kolumny głośnikowe Polk Audio Monitor XT20
Zdjęcia 12 |
Polk Audio Monitor XT20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polk Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polk Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polk Audio Monitor XT20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
POLK AUDIO MXT20BK MXT20BKor XT20 Boekenplank Luidsprekers met Hoge Resolu | 845 zł |
Polk Audio Monitor XT20 (Czarny) | 545 zł |
Kolumna podstawkowa Monitor XT20, Kolor: Czarny | 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →