Wanna Polimat Medium 190x80 cm (00298)
Zdjęcia 4 |
Polimat Medium 190x80 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić stelażem z nogami i panelem bocznym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polimat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polimat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polimat Medium 190x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polimat Wanna do zabudowy Polimat Medium 190x80 cm prostokątna biały połys | 934 zł |
POLIMAT 00298 POLIMAT 00298 Wanna 190x80 MEDIUM | 933 zł |
Polimat Medium Wanna prostokątna 190x80 cm, biała 00298 - odbiór osobisty: | 934 zł |
Modyfikacje Polimat Medium
Ceny na Polimat Medium |
---|---|---|---|---|
Polimat Medium 160x75 cm | od 702 zł | 3 oferty | ||
Polimat Medium 170x75 cm | od 794 zł | 3 oferty | ||
Polimat Medium 190x80 cm | od 933 zł | 3 oferty |
Polecamy