Ванна Polimat Medium 190x80 см (00298)
Фото 4 |
Polimat Medium 190x80 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Medium 190x80 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polimat Wanna do zabudowy Polimat Medium 190x80 cm prostokątna biały połys | 934 zł |
POLIMAT 00298 POLIMAT 00298 Wanna 190x80 MEDIUM | 933 zł |
Polimat Medium Wanna prostokątna 190x80 cm, biała 00298 - odbiór osobisty: | 934 zł |
Модификації Polimat Medium
Ціни на Polimat Medium |
---|---|---|---|---|
Polimat Medium 160x75 см | від 702 zł | 3 пропозиції | ||
Polimat Medium 170x75 см | від 794 zł | 3 пропозиції | ||
Polimat Medium 190x80 см | від 933 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо