Drukarka Polaroid Hi-Print Generation 2
Zdjęcia 10 |
Polaroid Hi-Print Generation 2
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:А8
Podłączenie:Bluetooth
Bateria 620mAh.
Aplikacja Polaroid Hi·Print (iOS, Android). Port USB Type-C służy wyłącznie do ładowania drukarki.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Hi-Print Generation 2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polaroid Hi-Print Generation 2
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polaroid Hi-Print - 2 generacja - połączenie Bluetooth 2x3 kieszonkowe zdj | 463 zł |
Polaroid Hi-Print Gen 2 czarny | 429 zł |
Polaroid Hi-print Gen 2 Drukarka Zdjęć Bluetooth Do Telefonu Smartfona / C | 450 zł |
Drukarka POLAROID Hi-Print Gen 2 E-box Czarny | Bezpłatny transport | 500 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! POLAROID HI-PRINT GEN 2 E-BOX BLACK - PACZKOMAT, POCZT | 517 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →