Принтер Polaroid Hi-Print
Відео 15Фото 9 |
Polaroid Hi-Print
Акумулятор 640 мАгод.
Додаток Polaroid Hi·Print (iOS, Android). Micro-USB тільки для зарядки принтера.
Всі характеристики
Характеристики Hi-Print
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaroid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaroid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaroid Hi-Print
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
POLAROID Drukarka fotograficzna POLAROID Hi-Print E-Box Biały | 467 zł |
Kolorowa Polaroid HI-PRINT Pocket Printer AF-A-PLD-0011 | 459 zł |
Polaroid Polaroid Hi-Print Drukarka kieszeń White 114316-POLAROID | 424 zł |
Drukarka fotograficzna Polaroid E-Box (6152) | 517 zł |
Polaroid Pióro Do Czyszczenia Optyki Płyn + Pędzelek Do Optyki Aparatu Kam | 536 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →