Polar Vantage V2
Wideo 16Zdjęcia 8 |
Wysokiej jakości flagowy zegarek sportowy zaprojektowany we współpracy ze sportowcami, emerytowanymi profesjonalistami i naukowcami sportowymi. Dlatego producent z dumą może powiedzieć, że jest to jego najbardziej wyrafinowany zegarek sportowy, łączący minimalistyczny design, innowacyjną technologię i dziesięciolecia badań naukowych. Ale przecież zawsze witają ich ubrania i pod tym względem zegarki wyróżniają się korzystnie na tle konkurencji.
Korpus jest wykonany ze stopu aluminium klasy lotniczej z polimerem wzmocnionym włóknem szklanym i jest wodoodporny WR100, a 1,2-calowy wyświetlacz TFT jest chroniony wytrzymałym szkłem Gorilla Glass z powłoką zapobiegającą odciskom palców. Ale najważniejsze jest w środku. To cały zestaw różnych czujników, w tym kompas, wysokościomierz i barometr oraz pojemna bateria 346 mAh. Na jednym ładowaniu Polar Vantage V2 działa do 7 dni w normalnym użytkowaniu, 40 godzin w trybie aktywnego treningu lub 100 godzin w trybie oszczędzania energii.
Wbudowany czujnik GPS działa w połączeniu z globalnymi systemami nawigacji satelitarnej GLONASS i Galileo oraz regionalnym systemem QZSS dla Azji Wschodniej i Oceanii, a technologia A-GPS przyspiesza pozyskiwanie współrzędnych. Dzięki temu poznasz dokładne dane dotyczące prędkości, trasy i odległości w każdym zakątku naszej planety. Cóż, możliwości uprawiania sportu są praktycznie nieograniczone: pomiar tętna, ponad 130 różnych trybów sportowych, monitorowanie jakości i długości snu, poradnik treningowy FitSpark, test wydolności w kolarstwie i bieganiu, darmowe programy biegowe, test na regenerację mięśni nóg, ćwiczenia oddechowe i wiele innych równie przydatnych funkcji.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polar.
Kup Polar Vantage V2
Wszystkie ceny 19 →Polar Vantage V2 (M/L) | 1 473 zł |
Zegarek sportowy Polar Vantage V2 M/L Szaro-zielony (90083651) | 1 473 zł |
POLAR Vantage V2 Shift Czarno-Czerwony OUTLET | 1 784 zł |
Polar Vantage V2 Szaro-limonkowy M/L | 1 474 zł |
Polar Smartwatch Vantage V2 M-L Fioletowy | 2 109 zł |