Polar Pacer Pro (900102182)
Wideo 20Zdjęcia 42 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polar.
Kup Polar Pacer Pro
Wszystkie ceny 45 →Zegarek sportowy POLAR Pacer PRO S-L Bordowy | 1 370 zł |
Zegarek sportowy Polar Pacer PRO szampańsko-złoty S-L ZEG-SP-POL-349 | 999 zł |
Zegarek sportowy POLAR Pacer PRO S-L Bordowy | 1 370 zł |
Polar Pacer Pro S/L 45mm GPS Biało-czerwony | 1 069 zł |
Zegarek sportowy POLAR Pacer PRO S-L Bordowy | 1 370 zł |
Wytrzymały i multisportowy
Debiutant roku 2023 w linii marki Polar jest bezpośrednim spadkobiercą multisportowego modelu Vantage M2 w koncepcji i designie. Na pokładzie znajduje się 130 trybów fitness dla miłośników sportu na każdym poziomie umiejętności, w tym pływanie (wodoodporny WR50), dokładne monitorowanie tętna i stanu zdrowia oraz monitorowanie snu.
Model otrzymał okrągłą tarczę z 1,2-calowym transfleksyjnym ekranem. Przegrywa pod względem jasności i nasycenia kolorów do nowoczesnych matryc, jak OLED, ale gwarantuje czytelność danych nawet w słońcu. Dodatkowe funkcje obejmują szkło Corning Gorilla Glass 3, które chroni wyświetlacz przed zarysowaniami. Ale ogólnie rzecz biorąc, lekka (41 gramów z paskiem) i umiarkowanie duża (45 mm średnicy) koperta jest bardzo niezawodna: jej wytrzymałość potwierdza zgodność z wojskowym standardem MIL-STD-810G.
Zaawansowana nawigacja i komponent sportowy
Zegarki Polar Pacer Pro skierowane są przede wszystkim do biegaczy i innych sportów cyklicznych. Zaimplementowano tu technologię Training Load Pro, która analizuje regenerację organizmu, każdy proces treningowy i daje wskazówki dotyczące obciążeń, aby uniknąć kontuzji. Dostępne są również plany treningowe na dystanse od 5 km do maratonu, funkcja Season Planner (planer na cały sezon), FitSpark (rekomendacje aktywności uwzględniające wcześniejsze obciążenia) oraz FuelWise (wskazówki dotyczące uzupełniania energii na długich wybiegach lub wyścigach) ).
Możliwości nawigacji nie ograniczają się do GPS z różnymi systemami. Dostępne są mapy, prowadzenie po trasie z instrukcjami (nawigacja zakręt po zakręcie) i inne zastrzeżone opcje, takie jak automatyczne wykrywanie zjazdów i podjazdów (Hill Splitter) lub prowadzenie po trasie (nawigacja po trasie).
Przyzwoita autonomia
Zegarek na pewno pozwoli przebiec ultramaraton czy wyprzedzić Ironmana, bo z aktywnym GPSem pracują co najmniej 35 godzin. W normalnych warunkach pojemność baterii 265 mAh powinna wystarczyć na około 6 dni.
Do wad modelu można zaliczyć brak wbudowanego odtwarzacza (przynajmniej do sterowania muzyką ze smartfona) oraz popularną obecnie funkcję pulsoksymetru (pomiaru poziomu tlenu we krwi). Poza tym nie każdemu spodoba się wyświetlacz bezdotykowy: przynajmniej początkowy rozwój pracy z modelem zajmie dużo czasu. Ale jeśli sportowa funkcjonalność jest dla Ciebie priorytetem, to Polar Pacer Pro zdecydowanie zasługuje na uwagę.
- Hill Splitter — automatycznie wykrywa wszystkie podjazdy i zjazdy, korzystając z danych GPS dotyczących prędkości, dystansu i wysokości ciśnieniowej.
- Wskazówki szczegółowe – planuj i mapuj szczegółowe trasy za pomocą komoot i synchronizuj je z zegarkiem, aby otrzymywać szczegółowe wskazówki dojazdu w podróży.
- Wskazówki dotyczące trasy — funkcja prowadzenia po trasie prowadzi Cię trasami zarejestrowanymi w poprzednich sesjach lub trasami zarejestrowanymi i udostępnionymi przez innych użytkowników serwisu internetowego Polar Flow.