Smartwatch
Polar Grit X Pro Titan
Wideo 34Zdjęcia 15 |
Polar Grit X Pro Titan
staltytan
Wyświetlacz:1.2 ", 240x240 px, transflective
Obudowa:tytan, 100
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, vedenie przez treku, kompas
Wojskowy standard bezpieczeństwa MIL-STD-810G. Wodoodporny WR100. Wbudowany barometr i kompas magnetyczny. Wsparcie dla ponad 130 różnych dyscyplin sportowych. Funkcja zawsze włączona. Zaawansowane funkcje testowania ciała i treningu.
Można go uzupełnić paskami o różnych rozmiarach (S, M/L). Funkcja śledzenia. Wyświetlanie wysokości dla wszystkich odcinków ścieżki. Wyświetlanie danych o czasie trwania godzin dziennych, godzinie zachodu i wschodu słońca. Wersja Titan jest dostarczana z dodatkowym skórzany pasek.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Grit X Pro Titan
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polar Grit X Pro Titan
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek sportowy POLAR GRIT X PRO Titan M/L ZEG-SP-POL-265 | 1 999 zł |
Zegarek sportowy Polar Grit X Pro M/L Czarny (POLAR GRIT X PRO TITAN M/L) | 1 999 zł |
POLAR Polar Grit X Pro Titan smart watch kolor Titan 1 szt. | 3 057 zł |
Polar Grit X Pro Titan M/L Czarny | 2 049 zł |
POLAR GRIT X PRO TITAN M/L POLAR GRIT X PRO TITAN M/L | 2 799 zł |
Polar Grit x Pro Titan M/L Gps Zegarek Sportowy | 1 999 zł |
Polar Grit X Pro Sapphire Watch Czarny M-L | 1 888 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Polar Grit X Pro
Ceny na Polar Grit X Pro |
---|---|---|---|---|
Polar Grit X Pro | od 1 588 zł | 9 oferty | ||
Polar Grit X Pro Titan | od 1 888 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →