Pendrive PNY Attache 4 Pastel 32 GB
Zdjęcia 8 |
PNY Attache 4 Pastel 32Gb 2020 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Attache 4 Pastel 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Attache 32 GB 4 pamięć USB 20 - koralowy FD32GATT4PAS1KL-EF | 45 zł |
PNY Attaché 4 - 32GB - USB Stick | 49 zł |
Pendrive PNY Attaché 4 Pastel, 32 GB (FD32GATT4PAS1KL-EF) | 45 zł |
Pendrive PNY Attaché 4 Pastel, 32 GB (FD32GATT4PAS1KA-EF) | 57 zł |
Modyfikacje PNY Attache 4 Pastel
Ceny na PNY Attache 4 Pastel |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 Pastel 16 GB | od 44 zł | 2 oferty | ||
PNY Attache 4 Pastel 32 GB | od 45 zł | 4 oferty | ||
PNY Attache 4 Pastel 64 GB | od 64 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →