Pendrive PNY Attache 4 2.0 16 GB (FD16GATT4-EF)
PNY Attache 4 2.0 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje PNY Attache 4 2.0
Ceny na PNY Attache 4 2.0 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 2.0 16 GB | od 23 zł | 2 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 32 GB | od 13 zł | 16 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 64 GB | od 17 zł | 15 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 128 GB | od 23 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →